11 maj 2018

Kariera

Kogo szukamy

Szukamy specjalistów z różnych dziedzin biznesu.

Idealnie jeżeli:

 1. Potrafisz słuchać tak, żeby dobrze zrozumieć potrzeby klienta.
 2. Umiesz znajdować proste do wdrożenia rozwiązania trudnych problemów
 3. Jesteś dostępny dla klienta, jeżeli ma pytania i uwagi
 4. Wiesz jak porozumieć się z zespołem klienta. Umiesz ich sobie zjednać. Chcesz wysłuchać ich uwag. Potrafisz przekonać ich do koniecznych zmian.
 5. Będziesz dobrze współpracować z innych kontrahentami klienta, przy realizacji wspólnych projektów.
 6. Posiadasz pewność siebie, dzięki której pracujesz samodzielnie. Ale odpowiedzialność, która każe Ci skonsultować się, jeżeli ryzyko popelnienia błędu będzie nieakceptowalne.

Jak pracujemy:

 1. Zapewniamy coaching podczas realizacji pierwszych projektów – na początku obsługujesz klientów w zespole. Poznajesz nasze standardy i jeżeli czegoś jeszcze nie potrafisz – potrafi to Twój bardziej doświadczony partner.
 2. Doceniamy Twoje umiejętności – nie ważne jak nazywały się stanowiska, które zajmowałeś. Klient oceni pracę, którą dla niego wykonasz. Liczy się tylko jakość.
 3. Nie musisz rezygnować z dotychczasowej pracy lub działalności, żeby z nami współpracować. Nie otrzymasz zleceń do konkurencji Twojego obecnego pracodawcy lub Twojej firmy. Dostosujemy też formę współpracy do Twojej obecnej sytuacji.
 4. Robisz to, co potrafisz najlepiej. Wykonujesz usługę rozwiązując konkretny problem klienta. Rozwijasz się w tym kierunku, który Cię interesuje pod warunkiem że robisz to po mistrzowsku.
 5. Pracujesz na reputację naszą ale też swoją. Chcesz spóbować z własnym start-upem? Świetnie! Jeżeli chcesz, nawet możemy Ci pomóc – oczywiście nie za darmo 😉
 6. Zarabiasz tyle – ile i jak pracujesz. Bo jeżeli podniesiemy kiedyś ceny, to tylko wtedy, gdy godzina naszej usługi będzie więcej warta dla klienta.
 7. HR nie zajmuje się u nas rekrutacją. Tylko manager odpowiada za swój zespół od samego początku – czyli od jego budowania. Żaden „headhunter” do Ciebie nie zadzwoni. Więc jeżeli jesteś zainteresowny – to Ty skontaktuj się z nami.